شركت مهندسي كوثر شبكه نگار ، با تكيه بر تجارب علمي و عملي فراوان و به خدمت گرفتن تجهيزات پيشرفته‌ي نصب و تست، اعم از مسي و نوري، در كنار استفاده از بهترين محصولات روز دنيا، امكان اجراي كابل‌كشي ساخت‌يافته به صورت استاندارد را فراهم نموده است.

 

شركت مهندسي كوثر شبكه نگار

به اطلاع هم میهنان عزیز میرساند بر اساس گزارشات واصله، اخیراً افرادی سودجو و کلاهبردار با جعل نام و و سوء استفاده از اعتبار این شرکت، اقدام به صدور فاکتورهای جعلی نموده است.

این شرکت جهت مقابله با اینگونه سوء استفاده ها و جلوگیری از بروز مشکلات عدیده، ضمن انجام اقدامات قانونی مربوطه،  از همه عزیزان خواهشمند است اصل فاکنورهای صادره را حضوراً از محل شرکت دریافت نمایند و در صورت عدم امکان این کار و دریافت فاکتور بصورت غیرحضوری، حتماً با بخش فروش شرکت تماس گرفته و از صحت و اصالت آن اطمینان حاصل نمایند.

مراقب فاکتورهای تقلبی باشید

شرکت برندرکس (لویتون)، در اواخر سال 2017 میلادی در Glenrothes اسکاتلند، کارخانه ای جدید به منظور تولید اختصاصی محصولات زیرساخت شبکه مرکز داده افتتاح نمود و تولید محصولات خود که در مراکز داده کاربرد دارند را توسعه داد. از جمله این محصولات میتوان به سیستم های فیبرنوری از پیش آماده اشاره نمود.

توسعه هدفمند در تولیدات شبکه

محصولات

 
 
 
BROCADE
 
 
Brand-Rex
 
 
EDIMAX
 
 
MK Electric
 
 
BlueCoat
 

خدمات

به اطلاع هم میهنان عزیز میرساند بر اساس گزارشات واصله، اخیراً افرادی سودجو و کلاهبردار با جعل نام و و سوء استفاده از اعتبار این شرکت، اقدام به صدور فاکتورهای جعلی نموده است.

این شرکت جهت مقابله با اینگونه سوء استفاده ها و جلوگیری از بروز مشکلات عدیده، ضمن انجام اقدامات قانونی مربوطه،  از همه عزیزان خواهشمند است اصل فاکنورهای صادره را حضوراً از محل شرکت دریافت نمایند و در صورت عدم امکان این کار و دریافت فاکتور بصورت غیرحضوری، حتماً با بخش فروش شرکت تماس گرفته و از صحت و اصالت آن اطمینان حاصل نمایند.

درباره ما

سوابق اجرايي

 • معرفي مختصر

   

  معرفي مختصر سوابق اجرايي شرکت مهندسي شبکه نگار

  شركت مهندسي كوثر شبكه نگار (سهامي خاص) از هنگام تأسيس در ۱۳۷۹ تا كنون در مسير بالندگي در ارائه‌ي خدمات و محصولات شبكه‌هاي LAN بوده است. فعاليت‌هاي شركت در زمينه‌ي مشاوره، طراحي، نظارت و اجراي شبكه‌هاي ساخت‌يافته به محدوده‌هاي گسترده‌تري مانند مشاوره، طراحي و نظارت بر پروژه‌هاي مركز داده و ارائه‌ي محصولات خانگي و اداري ارتباطي شبكه گسترش يافته است. شبكه نگار پيشرفت و موفقيت خود را مرهون چهره‌ي معتبر شركت، همكاري با تأمين‌كنندگان محصولات اصيل و با كيفيت از يك سو و شبكه‌ي نمايندگي‌هاي فعال در سطح كشور از سوي ديگر، كيفيت خدمات و محصولات و توجه به يادگيري سازماني مي‌داند. این شرکت دارای تأییدیه‌ي رسمی فعالیت از شوراي عالي انفورماتيك كشور در زمینه «شبکه داده‌ها» و «مشاوره و نظارت بر طرح‌های انفورماتیکی» بوده، و عضو فعال سازمان نظام صنفی رایانه‌ای است.

  ادامه مطلب
 • چشم انداز

   

  چشم انداز

  شركت مهندسي كوثر شبكه نگار، به عنوان یک سازمان یادگیرنده، به صورت پویا و همراه با پيشرفت‌هاي فن‌آوری ارتباطات و اطلاعات و همچنين تغييرات محيط، با شناخت نیازهای کشور عزيزمان ايران، و با پایبندی به منش حرفه‌ای و اخلاق کاری « شبکه‌ی نگار، شبکه‌ای کارا، استاندارد و امن» را آرمان خود قرار داده است. ما علاوه بر تأمين نياز صنایع و سازمان‌هاي اداري در زمينه‌ي شبكه‌هاي LAN، به ارائه‌ي خدمات طراحي، مشاوره و نظارت بر ايجاد مراكز داده و ارائه‌ي محصولات براي بهره‌برداران خانگي و دفاتر اداري كوچك، شركت‌هاي كوچك و متوسط كرده، شركت‌هاي همكار خود را تجهيز مي‌كنيم تا راه‌حل‌هاي كامل Networking براي كسب و كارهاي بزرگ را نيز فراهم كنند. استراتژي‌هاي همکاری بلندمدت با مشتریان، در كنار نوآوري و انعطاف در ارائه‌ي خدمات و محصولات به ما اجازه داده موقعيت خود را در صنعت Networking به عنوان يك شركت فعال و معتبر و قابل اطمينان به ديگران معرفي كنيم. هدف راهبردي ما عبارت است از استفاده از آخرين روشها، رویه‌ها و فن‌آوریهای روز دنيا در پروژههای فن‌آوری اطلاعات میهن عزیزمان به منظور کارا، استاندارد و امن بودن آن‌ها. مديران و کارشناسان شركت بر اين باور هستند كه در دنياي پيچيده و فني امروز، كساني موفقترند كه بتوانند همگام با تغييرات سريع فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات و همچنين تغییرات محيط كسب و كار، خود را تطبیق داده و قادر باشند كار علمي و فني بهتري را ارائه نمايند. بهکارگیری خلاقیت در مدیریت، استفاده از دانش روز، شبكه‌ي گسترده‌ي توزيع و محصولاتِ بااصالت برای انجام پروژه‌هاي فنآوري اطلاعات در اولویت قرار دارد. با توجه به هدف مذكور، شركت مهندسي كوثر شبكه نگار سرفصلهاي ذیل را به عنوان خط مشي خود برگزيده است:
  • استفاده از نيروهاي متخصص، آموزش دیده و كارآمد.
  • بهرهگيري از جدیدترین دانش فني و استانداردهاي بينالمللي در زمينه‌ي فعاليت مورد نظر و انتقال آنها به داخل کشور.
  • استفاده از ابزارکار و تجهیزات پيشرفته و مدرن.
  • به‌كارگيري بهترين و جدیدترین محصولات موجود دنيا در پروژههاي شركت.
  • استفاده از پشتيباني فني كمپانيهاي خارجي تأمين‌كننده‌ي تجهيزات.
  • حفظ فضای یک سازمان یادگیرنده در سطح شرکت به منظور ارائه¬ی خدمات بهتر به مشتریان، همکاران و تربيت و رشد نيروهاي جوان و مستعد.
  • انتخاب شرکتهای داخلی توانا به عنوان همکار و تقسیم مسئولیت و منافع با آن‌ها.
  • كمك به ارتقاي سطح دانش فني مشتريان و همكاران در زمينه مورد فعاليت از طریق برگزاري دورههاي آموزشي با بهرهگیری از متخصصين داخلي و خارجي.

  ادامه مطلب
 • گواهينامه ها

   
 • محورهاي فعاليت

   

  محورهاي اصلي فعاليت

  مراکز داده امروزه فن‌آوری اطلاعات با پیشرفتی پرشتاب در حال ارائه‌ي خدمات متنوع مي‌باشد. اين رشد سريع، نگراني ايجاد مراکز داده که نقش اساسي در سامان‌دهي و متمرکز نمودن منابع و افزايش ظرفيت‌هاي ذخيره‌سازي در سازمان‌هاي بزرگ دارند، را در تصميم‌سازان و مسئولان فراهم نموده است. مراكز داده را مي‌توان در دو دسته‌ي اختصاصي يا سازماني و اينترنتي قرار داد. مراكز داده‌ي اختصاصي يا سازماني جهت سرويس‌دهي به يك سازمان خاص طراحي و اجرا مي‌گردد. اما مراكز داده‌ي اينترنتي حالت اشتراكي دارند و چندين سازمان به صورت هم‌زمان مي‌توانند از سرويس‌هاي آن استفاده نمايند. از آنجا كه داشتن يك مركز داده‌ي اختصاصي هزينه‌هاي زيادي را به سازمان¬ها تحميل مي‌كند، سازمان‌ها و مؤسسه‌هاى نيازمند به مرکز داده كه توان مالي كافي ندارند مي‌توانند تنها با اجاره کردن فضاي محدودي از منابع مراکز داده‌ي اينترنتي، سايت‌هاى خود را در معرض ديد عموم قرار دهند. شركت مهندسي كوثر شبكه نگار يکي از اصلی‌ترین زمینه‌‌هاي فعالیت‌ خود را خدمات مرتبط با مراکز داده‌ي سازمانی قرار داده است و در زمینه‌های گوناگون مراکز داده، خدمات مشاوره، ‌طراحی، پیاده‌سازی و پشتیبانی را به کمک تیم فنی خود و با بهره¬گیری از مشاوران طراز اول فعال در این زمینه ارايه مي‌نمايد. شايان ذکر است كه اين شرکت در مشاوره و طراحي پروژه‌های بزرگ مرکز داده مرتبط با سازمان‌هاي دولتي از قبیل سازمان نقشه برداری و معاونت برنامه¬ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور ايفاي نقش نموده است. شركت مهندسي كوثر شبكه نگار با تكيه بر تجارب و دانش فني خود در تمامي حوزه‌هاي زير، طراحي مفهومي، مشاوره و نظارت را انجام مي‌دهد:
  • مطالعه و شناسايي زيرساخت‌ها و سرويس‌هاي موجود در سازمان
  • امكان‌سنجي و نيازسنجي جهت برپايي مركز داده
  • ارائه‌ي طرح توجيهي راه‌اندازي مركز داده از نظر صرفه‌ي‌ اقتصادي و نيروي انساني

  ادامه مطلب

گالری

تماس با ما: تهران - انتهای خیابان مطهری - روبروی مرکز همایش ها و آموزش بانک سپه - کوچه فیروزه - پلاک 1 - واحد 2 کد پستی: 1566855516
: 88404110 21 98+
Captcha
  پیام ارسال نشد.   پیام با موفقیت ارسال گردید.

بررسی گارانتی محصول